Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Štv, 28.03.2024, 13:56
Dnes je štvrtok 28. marca 2024, meniny má Sona a zajtra Miroslav




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 4 ] 
 Freelander 1 softback 
Autor Správa
Čumil

Registrovaný: Štv, 03.01.2019, 11:43
Príspevky: 3
Odpoveď s citáciou
Mam Land Rover Freelander 1, rok výroby 2006, trojdverovy, hardback (pevná strecha). Super spokojnosť!! Rád by som ale vlastnil aj softback a vymieňal zima-leto. Poradíte, priatelia, kde kúpiť a či je vlastne možná taká výmena zima-leto?


Pon, 07.01.2019, 18:40
Profil
Čumil

Registrovaný: Štv, 03.01.2019, 11:43
Príspevky: 3
Odpoveď s citáciou
Elemir píše:
Mam Land Rover Freelander 1, rok výroby 2006, trojdverovy, hardback (pevná strecha). Super spokojnosť!! Rád by som ale vlastnil aj softback a vymieňal zima-leto. Poradíte, priatelia, kde kúpiť a či je vlastne možná taká výmena zima-leto?

Haló! Priatelia!! To nikto nemá skúsenosti, informácie, ktoré by mi mohol podarovať??? Hardback alebo hard top je pevná strecha. Ta sa dá dať dolu a miesto nej sa dá namontovať softback alebo soft top, ktory može byť s oknami alebo iba pláštenka. Ja hľadám soft top, teda plátennú strechu s oknami, ktorá sa dá sklopiť a v lete je možné jazdit ako kabrio. V prípade nutnosti (počasie, parkovanie) sa strecha znovu natiahne...Nič?? Nikto??


Štv, 10.01.2019, 10:27
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 12.10.2006, 20:37
Príspevky: 3267
Bydlisko: Nitra
Odpoveď s citáciou
Elemir píše:
Mam Land Rover Freelander 1,

Nie kazdy kto ma taketo auto aj chodi a pise na toto forum.Skus Land Rover forum.

_________________
Patrol GR, kde neprejdem tam pretiahnem!!!


Štv, 10.01.2019, 22:24
Profil
Čumil

Registrovaný: Štv, 03.01.2019, 11:43
Príspevky: 3
Odpoveď s citáciou
Dakujem Milan. Vyskúšam. To je tuším České fórum.


Pia, 11.01.2019, 10:12
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 4 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: