Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Štv, 28.03.2024, 21:21
Dnes je štvrtok 28. marca 2024, meniny má Sona a zajtra Miroslav




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 38 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3
 kúpa land cruiser 
Autor Správa
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 31.03.2013, 19:37
Príspevky: 2117
Bydlisko: Lipt. Mikuláš
Odpoveď s citáciou
medonos píše:
..čo sa týka dvíhania potrebujem len trochu vyššie 5 cm podvihnúť podvozok aby som nechytal spodok na poľovačke a aby na ceste to išlo v norme , búdu dvíhať nemienim nemá to okrem frajeriny význam iba sa skôr prevrátiš .

Práveže keď dáš bodylift, môžeš dať väčšie kolesá a máš dif vyššie, pritom zachováš celkom príjemné jazdné vlastnosti ktoré LC ponúka.

_________________
...Respect Nature...
Som označený za extrém, pretože milujem svoju zem!


Pon, 29.07.2019, 15:27
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 12.11.2012, 15:39
Príspevky: 911
Bydlisko: Vranov nad Toplou
Odpoveď s citáciou
JOE66 píše:
Jednu som minule nasiel na mobile de v velmi zachovalom stave s 76 000km na budikoch . Ale az na Malorke :-D Ze nahovaram kamosa co vozi auta,ze ci si neurobi vylet na Malorku :-D :-D :-D :-D

Priveziem ti úz Islandu tu je ich az az prakticky kazda druha ...garancia pravych kilometrov a autorizovanych servisov ...

_________________
Toyota Land Cruiser LJ70


Str, 07.08.2019, 14:22
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Uto, 17.04.2012, 18:31
Príspevky: 2593
Bydlisko: Vychod
Odpoveď s citáciou
No to ma Janko nenapadlo :-) Z anglicka ked sme nieco doviezli som vyberal na inzertnej stranke gumtree.com. Ze na islande tiez je neaky podobny inzertny portal co sa na nom da prezriet ponuka nech sme v obraze ? Tu v europe sa sem tam neaka 4litrova objavi ale stav nic extra a ceny od 13 do 20 000ecok


Štv, 08.08.2019, 0:21
Profil
Čumil

Registrovaný: Pon, 22.07.2019, 17:28
Príspevky: 8
Odpoveď s citáciou
Ďakujem za rady , LC som kúpil manuál 6 kv, zaťiaľ podvihnuté o 5 cm a nové BFG AT, na predchádzajúcom aute som mal KM2 zodral som za 10 rokov 2 sady . S autom spokojnosť ale má aj muchy má to slabé svetlá vpredu som síce dal lepšie žiarovky ale budem musieť dať niečo prídavné , spiatočka svetlá úplný otras v lese s tým cúvať v noci je utrpenie takže tiež niečo pridám . Jediná závada nejde zadný stierač .
Našiel som super testy nejakého rusa tak snáď to niekomu pomôže , má aj iné super videá .

https://www.youtube.com/watch?v=cOcwPAto5Q0


Pia, 21.02.2020, 11:11
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Uto, 17.04.2012, 18:31
Príspevky: 2593
Bydlisko: Vychod
Odpoveď s citáciou
Kup si tieto cinske svetlomety + daj do nich led chipy od philipsu a budes urcite spokojny
https://www.tuningovesvetla.sk/p/1548/p ... yes-chrome alebo do serioveho svetla tieto cinske xenonove 55watove sady ale s 4300kelvinami ,ze svietia do zlta aby zeleni nebuzerovali a stretavacky by ti potom svietili asi trojnasobne silnejsie ale dialky uz len trochu silnejsie lebo ta parabola nie je idealna s tymi H4 https://ledxenony.sk/index.php?route=pr ... ct_id=1080


Pia, 21.02.2020, 16:02
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 16.11.2008, 20:51
Príspevky: 1052
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
pri každom svetle je predsa dôležitý údaj lm-lumen,svietivosť a nie predsa K-kelvin,"farba" svetla.

môže ti to byť šuma fuk či farba svetla pôjde do biela,modra,fialova keď budú mať napr.1500lm.

xenony podľa druhu svietia na cca.2400lm podľa typu výrobcu žiarovky.
klasické denné svietenie a hmlovky dávajú 800lm.

atd.

_________________
Nissan Pathfinder R51 2005 128kW malá "expedičná" úprava: ASFIRpredný nárazník + ochrana spodku, IRON MANpodvozok, BFG KO2pneu,navijáčik


Pia, 21.02.2020, 17:49
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Uto, 17.04.2012, 18:31
Príspevky: 2593
Bydlisko: Vychod
Odpoveď s citáciou
Dal som mu link na 55watove cinske xenony ktore svietia dost silno oproti beznym cinskym 35watovym xenonom ,ze lumenov je s tou 55watovou sadou v landcruserackom 120kovom svetlomete az az -skoda,ze som to nezmeral s luxmetrom :-D Ale je rozdiel v chromaticnosti svetla lebo 4500kelvinov svieti do biela ale ked sa vybojka ,,zasvieti,, po neakom case tak do zlta. A svetlomet v LC 120 je navrhnuty pre halogenku ale parabola aj ked sa do nej da cinska sada xenonov je tak navrhnuta,ze neosvetluje protiiduce auta-daval som to aj nastavit na regloskope ale dialkove su v tomto svetlomete nic moc to len tak pomimo. No a pri ,,zltom-teplom,, svetle ktore je inak lepsie aj za dazda a na tmavom asfalte je lepsie nebudit pozornost zelenych organov ako keby si tam mal cinu s 6000kelvinami do modra alebo 8000 ako kolotocar kde to hned udrie do oci ,ze v svetlomete nie je halogenka :-D Ono je rozdiel menit xenonovu vybojku alebo prerabat xenonovy svetlomet v origo xenonovom svetlomete a ine je skusat to za LACNE prachy domontovat do halogenoveho svetlometu ktory nie je na ten xenon urceny . Ze treba trochu nastudovat a nepisat hned neaku blbost :-D .


Sob, 22.02.2020, 1:57
Profil
Čumil

Registrovaný: Pon, 22.07.2019, 17:28
Príspevky: 8
Odpoveď s citáciou
Ďakujem , pridávam video , teraz sú populárne roller testy va valcoch , našiel som aj na LC 120.
https://www.youtube.com/watch?v=KxiVNfwMp7A


Ned, 03.05.2020, 10:57
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 38 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: