Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Štv, 28.03.2024, 13:05
Dnes je štvrtok 28. marca 2024, meniny má Sona a zajtra Miroslav




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 10488 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 647, 648, 649, 650, 651, 652, 653 ... 700  Ďalší
 Nieco pravdy na tom bude... 
Autor Správa
Velky Kraken
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 23:01
Príspevky: 7899
Bydlisko: mesto vychadzajuceho slnka Tornala City
Odpoveď s citáciou
OGO píše:
"

O Ježišovi treba povedať, že aj najväčší vykladači Biblie sa už poškriepili nad tým, či vôbec žil.on zil a zije a aj bude žit, Ale to je ich oblasť pôsobenia. Ak skutočne žil, a rešpektujeme informácie o ňom, potom musel byť veľmi problémovým občanom, lebo napokon ho dali zabiť jeho vlastní,No ano pre židov bol problemovy a podla viery a svateho pisma to bolo tak napisane aby vykupil hriechy nase, dokonca ho aj zapreli, kde tiež môžeme len hádať, či ho zapreli z lásky ku nemu alebo zo strachu, že sa bratríčkovali s ním. Každopádne u mňa osoba Ježiša vyvoláva obrovské sympatie ako človeka,jednorodeneho Božieho syna,, ktorý kázal voči zhýralému režimu až ho napokon ten režim dal odstrániť. Ano dali ho popravyt bo sa bali o svoju existenciu,pretoze Ježiš, Boži syn kazdy den silnel a ludia isli na jeho stranu bo kazal evanielium, co sa židom nepacilo ani vladarom -miestny vladar *** Herodes***
Ja si ale myslím, že by sme sa nemali zaoberať s tým, či ideme popierať Ježiša, cirkev alebo vieru.
Mňa viac zaujíma, čo sa vlastne stalo s pôvodným Slovanským náboženstvom ????
No POvodne Slovanske naboženstvo?? hm, no moj nazor je taky ze kolko papežov bolo odvtedy?? , kazdy jeden papež svatu knihu upravoval podla svojej vole co vtedy im, jemu vyhovovalo, a uplna púravda je vo Vatikane kde sidlia kadeaky odkundesovia co s vierou nemaju nic spolocne, vid tohoto sucasneho papeza, vraj svaty otec,, no bačov kkt,,clovek cloveka nemoze vysvatit za svateho, jedine Boh , a Duch svaty,,,,*Vatikan je sidlo diablov, a ty dobabrali celu vieru ,,len si predstav, ze aku vieru propaguju oni ,, ked aj buzerantov povysuju, tento skurveny papež invituje na ockovanie, navstivyt ho mozu iba ockovany a tak,, pytam sa **kde ma vieru ten bastard ked v nej nevery??***Ježiš chodil medzi leprasov, a nebal sa a nenakazil sa a liecil,, mal velku a pevnu vieru a to ho drzalo nadovsetkym lebo nie len kazal ale aj veryl v tom,, ***ale tento papez si dal vynimky atd,a sam aj protezuje ockovanost,, dalej uznava manzelstvo buzerantov,, no toje zas v rozpore s Bibliou,, ale otom sa da do nekonecna polemizovat,, ***Slovanske nabozenstvo?? Rus, Bulhar, Poliak Slovak Čech sa rozstiepili kazdy ma svoj tabor a je riadeny sidlom z Vatikanu z diablovej dielne..Len tak podotknem,, preco sa vzdal papez Racinger svojho mandatu?? hm,, jednoduche,, nemohol sa pozerat nato ze v pivnicnych priestoroch Vatikanu sa robia rytualy a uctievaju sochu satana,, Racinger ma vieru a zriekol sa toho co mu bolo proti srsti.***kazem vodu ale vino pijem*** cize vyprava o biblie a potom uctievaju satana,, tak som to chapal,,

_________________
EX Suzuky Samuraj1.3
EXJeep Cheroke 2.1TDI
EX Jeep Grand Cheroke Limited 4Liter
EX Mitsubishi Pajero2,5TDI GLS
EX Jeep Grand Cheroke WJ 3.2 TDI Limited
EX Nissan Patrol 2.8 TDI Y60
EX Jeep Grand Cheroke 2.5TDI laredo
EX Jeep Grand Cheroke2,5TDI Limited


Ned, 05.09.2021, 18:32
Profil
Velky Kraken
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 23:01
Príspevky: 7899
Bydlisko: mesto vychadzajuceho slnka Tornala City
Odpoveď s citáciou
Chlapy chcem sa spytat co je to za stranka?? https://slavasloven.com/collections/fro ... ducts/auto

neni to niaky odrb?? no pre zvedavost som ten zdvyhak objednal, z karty uz stiahlo aj sumu,, :smt139

_________________
EX Suzuky Samuraj1.3
EXJeep Cheroke 2.1TDI
EX Jeep Grand Cheroke Limited 4Liter
EX Mitsubishi Pajero2,5TDI GLS
EX Jeep Grand Cheroke WJ 3.2 TDI Limited
EX Nissan Patrol 2.8 TDI Y60
EX Jeep Grand Cheroke 2.5TDI laredo
EX Jeep Grand Cheroke2,5TDI Limited


Uto, 07.09.2021, 18:44
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 31.03.2013, 19:37
Príspevky: 2117
Bydlisko: Lipt. Mikuláš
Odpoveď s citáciou
Keď to stojí 30€ asi by som pod to neľahol.

_________________
...Respect Nature...
Som označený za extrém, pretože milujem svoju zem!


Str, 08.09.2021, 9:16
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2482
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Ked to podlozi tou panenkou,tak tam nevidim problem.Skor z coho su sroby a matky,ozubene kolesa....kolko zdvihnuti to vydrzi.Lebo za taku cifru clovek nemoze cakat tvrde sroby a bronzove matky :smt139 .Takze najprv rozobrat ak sa da,pozret z coho su creva a podla toho sa zachovat.


Str, 08.09.2021, 9:36
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 20:45
Príspevky: 3148
Bydlisko: VYCHOD PO
Odpoveď s citáciou
...a stránka už nefunguje ... :smt039 Laci si mohol radšej poslať peňaze deťom do Afganistanu :-D

_________________
My car is Cherokee-Jeep Grand Cherokee ! 5,2 V8,MT Goodrich,3"liftik,CB,gurtna a dobra duša za volantom.

ložiska a prislušenstvo http://www.martino-eshop.sk


Str, 08.09.2021, 11:20
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 31.03.2013, 19:37
Príspevky: 2117
Bydlisko: Lipt. Mikuláš
Odpoveď s citáciou
Ja mám auto na štyroch zaisťovacích podperách, kde jedna má nosnosť 2t a aj tak tomu neverím a podkladám si kolesá

Obrázokshort sweet poems for friends

_________________
...Respect Nature...
Som označený za extrém, pretože milujem svoju zem!


Str, 08.09.2021, 11:22
Profil
Velky Kraken
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 23:01
Príspevky: 7899
Bydlisko: mesto vychadzajuceho slnka Tornala City
Odpoveď s citáciou
MARTINO píše:
...a stránka už nefunguje ... :smt039 Laci si mohol radšej poslať peňaze deťom do Afganistanu :-D


No peniaze su uz fuc :-D takze dobre ponaucenie,, z Iternetu ani hofno viacej :smt011

_________________
EX Suzuky Samuraj1.3
EXJeep Cheroke 2.1TDI
EX Jeep Grand Cheroke Limited 4Liter
EX Mitsubishi Pajero2,5TDI GLS
EX Jeep Grand Cheroke WJ 3.2 TDI Limited
EX Nissan Patrol 2.8 TDI Y60
EX Jeep Grand Cheroke 2.5TDI laredo
EX Jeep Grand Cheroke2,5TDI Limited


Str, 08.09.2021, 17:58
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1827
Odpoveď s citáciou
Tak dá sa aj z internetu, ale treba to preveriť.
Napríklad ak je to seriózny predajca, tak zvykne mať aj "kamennú predajňu".
Ak nemá, to je už na zamyslenie, či to idem risknúť.
Alebo zistiť aké majú referencie.


Štv, 09.09.2021, 0:41
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 31.03.2013, 19:37
Príspevky: 2117
Bydlisko: Lipt. Mikuláš
Odpoveď s citáciou
Ja veci z internetu riešim dobierkou. Kto nechce dať na dobierku, už je pre mňa podozrivý a radšej hľadám inde.

_________________
...Respect Nature...
Som označený za extrém, pretože milujem svoju zem!


Štv, 09.09.2021, 8:19
Profil
Velky Kraken
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 23:01
Príspevky: 7899
Bydlisko: mesto vychadzajuceho slnka Tornala City
Odpoveď s citáciou
Luther píše:
Ja veci z internetu riešim dobierkou. Kto nechce dať na dobierku, už je pre mňa podozrivý a radšej hľadám inde.
Nuz stymto plne suhlasim,,

_________________
EX Suzuky Samuraj1.3
EXJeep Cheroke 2.1TDI
EX Jeep Grand Cheroke Limited 4Liter
EX Mitsubishi Pajero2,5TDI GLS
EX Jeep Grand Cheroke WJ 3.2 TDI Limited
EX Nissan Patrol 2.8 TDI Y60
EX Jeep Grand Cheroke 2.5TDI laredo
EX Jeep Grand Cheroke2,5TDI Limited


Pia, 10.09.2021, 9:16
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 26.02.2007, 14:27
Príspevky: 400
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Efendi, ak si to platil kartou, skus to reklamovat v banke. Nedodanie tovaru alebo sluzby by mala kartova spolocnost riesit.

_________________
unlimited


Pia, 10.09.2021, 10:28
Profil
Velky Kraken
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 23:01
Príspevky: 7899
Bydlisko: mesto vychadzajuceho slnka Tornala City
Odpoveď s citáciou
dzordzo píše:
Efendi, ak si to platil kartou, skus to reklamovat v banke. Nedodanie tovaru alebo sluzby by mala kartova spolocnost riesit.



Bol som v banke a tam povedali ze nevedia s tym nic spravyt, ze len reklamovat, no uvidim ako sa to poriesi,,a tie sluzby teraz pocujem poprve ,teda tu kartovu spolocnost to ako sa robi?? mozes nieco o tom??

_________________
EX Suzuky Samuraj1.3
EXJeep Cheroke 2.1TDI
EX Jeep Grand Cheroke Limited 4Liter
EX Mitsubishi Pajero2,5TDI GLS
EX Jeep Grand Cheroke WJ 3.2 TDI Limited
EX Nissan Patrol 2.8 TDI Y60
EX Jeep Grand Cheroke 2.5TDI laredo
EX Jeep Grand Cheroke2,5TDI Limited


Pia, 10.09.2021, 17:52
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 26.02.2007, 14:27
Príspevky: 400
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
V banke podas reklamaciu a oni to posunu prevadzkovatelovi tvojej karty (visa, mastercard). Aspon takto radili pred casom ludom, ked padali cestovky aby si za dovolenky platili kartou, ze je aka taka sanca sa dostat k peniazom. A aby karty pouzivali aj pri nakupe cez internet. Ale ako a ci to v praxi funguje netusim. Ja som to este nepotreboval riesit.

_________________
unlimited


Pia, 10.09.2021, 20:10
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1827
Odpoveď s citáciou
!!! Jezuiti o stretnutí s pápežom: Z Františkovej srdečnosti sme stratili reč !!!

https://svetkrestanstva.postoj.sk/87973 ... ratili-rec

Ktovie, čo im povedal, že zrazu stratili reč....


Pon, 13.09.2021, 17:04
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 10:33
Príspevky: 747
Bydlisko: Trenčianske Teplice, Košice
Odpoveď s citáciou
OGO píše:
"
Mňa viac zaujíma, čo sa vlastne stalo s pôvodným Slovanským náboženstvom ????

Jooooj, to je zložité.
1. Slavanské náboženstvo neexistovalo - ako neexistovali slovania
2. Môžme hovoriť o slovenoch (najbližsie pisomne spodobenie názvu v dnešnej dobe - jazyk sa vyvýja) a to by si si mal preštudovať Cyrila Hromníka - slovenské náboženstvo bolo Védskym náboženstvom - preto chlapi nosili 4 copy atď.
3. V podstate spôsob slávenia všetkých kresťanských sviatkov v dnešnej dobe má podobu slávenia pohanských sviatkov, len dôvod sa pokresťančil, pričom dokonca aj názov ostal pôvodný napr. Veľká noc - kupačka, vianoce - via-nosai ...,
4. a čo je najpostatnejšie, všetky slovenské kmene veľmi ľahko prijali kresťanstvo, lebo védske náboženstvo bolo veľmi podobné, dokonca niektorí vykladači kristovho učenia tvrdia, že Kristus sa stal najprv Védskym kňazom a až potom rozvinul svoju filozofiu na jeho základoch. Imho, preto sa minulé tisícročie považuje za anglosaské, lebo tí toto učenie brali ako cudzie a tak sa aj správali - dobívali okolité územia podľa neho, ale v rozpore s ním, čomu Slovenské kmene nerozumeli. Keď porozumeli, už bolo neskoro. Viď bratovražednú vojnu ohľadne panovníka Karola Róberta z Anjou v kontexte s Francúzskou zmluvou s Tureckým sultanátom a neskoršou 200 ročnou porobou naších zemí....

_________________
Nikdy sa nehádaj s blbcom. Niekdo by si nemusel všimnúť, že je medzi vami rozdiel.

LAND ROVER Discovery II.


Pon, 20.09.2021, 16:10
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 10488 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 647, 648, 649, 650, 651, 652, 653 ... 700  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: