Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Pia, 19.04.2024, 22:19
Dnes je piatok 19. apríla 2024, meniny má Jela a zajtra Marcel




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 3 ] 
 guľový čap riadenia na TLC J120/J12-prachovka 
Autor Správa
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 24.10.2006, 10:42
Príspevky: 61
Bydlisko: BA
Odpoveď s citáciou
Nedávno som riešil prachovku na gul. čap riadia. Originálny diel neexistuje, len ako komplet nový guľový čap riadenia. Jeho cena je cca. 2400,-SKK+nastavenie geometrie. Hľadajúc alternatívu (...však musí niečo nexistovať-veď niekde nejaký list to chrlí ako "rohlíky"...), mal som v garáži novú nepoužitú prachovku z Favorita (možno by pasoval aj z Felicie, rsp. Octavie). Čuduj sa svete! Spodná časť, t.j. čo sa nasadzuje na telo gul. čapu a je zaistené sponou je rovnaké (priemer), priemer otvoru na driek je síce menší, menší je aj vnútorný objem prachovky..., celkový záver: pasuje a to je hlavné čo som chcel. Uvidím koľko vydrží...no za 7 SKK co by som este chcel.

_________________
TYT J120, ARB, Asfir, snorkel, K&N, SW 12000, SW 9500, OME, GY Wrangler MTR 32x10,5x17
LRD3 SE, Asfir, K&N, T-MAX 12000


Pon, 01.10.2007, 12:19
Profil WWW
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 09.11.2006, 10:56
Príspevky: 318
Bydlisko: PD
Odpoveď s citáciou
Poslať ...
... no vidis, aky si sikovny. Kiež by išlo viac vecí takto riešiť :-)

_________________
.--. .. -. .. -.


Pon, 01.10.2007, 14:19
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 0:19
Príspevky: 1872
Bydlisko: Východ pri KE
Odpoveď s citáciou
toudy píše:
Nedávno som riešil prachovku na gul. čap riadia. Originálny diel neexistuje, len ako komplet nový guľový čap riadenia.


Tod to iste som riesil na hlavny cap riadenia u Defa...mal som roztrhnutu prachovku...tak som siel za kamosom do servisu a pasovala z ineho capu... :-D akurat som za boha nevedel nasadit to "perko" okolo. Mam uz v zalohe cely cap riadenia.

_________________
Ak mozem vytiahnem....potiahnem.


Pon, 01.10.2007, 15:07
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 3 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: