Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Pia, 26.04.2024, 22:06
Dnes je piatok 26. apríla 2024, meniny má Jaroslava a zajtra Jaroslav




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 69 ]  Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Ďalší
 OFF ROAD Gbelce 2009 17 - 19 jul - Resume 
Autor Správa
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 06.02.2008, 20:07
Príspevky: 743
Bydlisko: Nitra
Odpoveď s citáciou
tak som prisiel absolvoval a aj napriek tomu ze som musel odist uz v sobotu poobede hodnotim akciu ako velmi vydarenu.
zopar postrehov:
-areal ma velky potencial
-trasa bola vyborna aj co sa tyka znacenia aj co sa tyka organizacie a hlavne pripravy /okrem zopar plastov zostalo auto bez strat/
dan za dlhy patrol bol jeden vyves za brucho.
-dlhsie cakacky v lese by som vnimal asi ako jedine minus ale s tym sa zrejme musi ratat na masovych akciach.

-Velka vdaka Joso, Zuzka, Raider a kolektiv

-Kapovi dakujem za skvelu poziven co navaril.

coskoro sa tesim na dalsie akcie na M.O.A.


edit:rozdelené
d.

_________________
GR Y60 W IM C BFG MT HiLift IM Spulka


Ned, 19.07.2009, 9:35
Profil WWW
Trvalá prekážka
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 0:10
Príspevky: 3197
Bydlisko: nr
Odpoveď s citáciou
Poslať 
:smt041 :smt041 :smt041
Ďakujem Josovi a kolektívu za peknú akciu (aj keď som musel v najlepšom dezertovať :? )

Ako sa bude dať v budúcnosti prísť zajazdiť súkromne? (zavolať Josovi? niečo niekomu zaplatiť ?)

_________________
SLOW & FURIOUS


Ned, 19.07.2009, 10:14
Profil WWW
OFFROAD Expert

Registrovaný: Uto, 06.03.2007, 19:34
Príspevky: 1814
Bydlisko: SE
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Perfektne a nad ocakavanie.Viac nemam co dodat.
Len podakovat .Joso,Raider,dievcata a vsetci ostatni DAKUJEM.

Jo a dakujem neznamemu ktory mi bol v noci jazdit s autom po rybniku.Rano som mal rybicky az pod strechou.Alebo ze by sa Patrol vybral sam?Vyzera ako kontajner na ryby.

_________________
Bývalý offroadak


Naposledy upravil dindaj dňa Ned, 19.07.2009, 14:44, celkovo upravené 2



Ned, 19.07.2009, 10:30
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 17:20
Príspevky: 4200
Bydlisko: St. George SVK
Odpoveď s citáciou
Poslať 
joso a spol., gratulujem k vydarenej premiére. ...s tým mikrofónom...tiež som mal v počiatkoch zovreté hrdlo a strácal niť, no teraz sa už cpem za kamerami a brblem jak starý herec. :-D ...takže bude to len lepšie

Mezey Offroad Area ( :wink: )má skutočne velké možnosti dalšieho vývoja, čo je velkou výhodou, lebo nehrozí žeby sa tak skoro okukala. Podložie je celkom milosrdné k hardwaru, komáre sa dali vydržať. Lutujem že sa mi nepodarilo stihnúť v piatok prejsť si trať. Bol by som v obraze do ktorých špeciálok si možem trúfnuť. Zahnalo nás to počasie...ale asi to malo tak byť...aj tak som navečer uštval svojich strážnych anjelov, týmto im dakujem. :smt077


Ned, 19.07.2009, 10:31
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 13.12.2006, 22:10
Príspevky: 356
Bydlisko: BA/SE
Odpoveď s citáciou
Dakujem Josovi a vsetkym dalsim, ktori sa na akcii organizacne podielali.

Moje hodnotenie:
• Areal perfektny (a to som ho vraj, nevidel cely) - rozsiahly, s dobrym zazemim (prilahly kemp), prijemnym podkladom i prostredim. Skratka, viem si predstavit, ze sem clovek pride stravit offroadovy vikend a nedopadne to tak, ze po par hodinach sa zacne nudit, lebo uz skoro vsetko presiel viackrat, z oboch stran.

Mala ilustracia terenu (dindaj vyvazuje Patrola)
Obrázok

• Organizaciu uplynuleho vikendu povazujem za vyborne zvladnutu - obvzlast s ohladom na to, ze to pre organizatorov bola premierova akcia. Vsetko bolo pekne oznacene, na vsetkych klucovych miestach bol niekto z organizaorov. Uplne "cool" bol napad s bufetom, umiestnenym v uprostred lesa na terase nad drahou (Si pocas jazdy smadny? Vybehnes si 50 metrov po chladenu capovanu kofolu a prezries si drahu co Ta caka... Super!).

Lesny bufet
Obrázok

• Co sa tyka dvoch vsimnutych nedostakov, tie boli vlastne zanedbatelne:
Prvy - zapchy na trati - tym sa pri pocte vozidiel, ktore boli na starte vyhnut neda. Auta viaznu, alebo sa kazia na roznych miestach a je jasne, ze alternativna obchadzkova trasa nemoze byt vsade - organizatori napr. na jednom mieste zvladli, operativne vytvorit novy kus trate, ktory sluzil ako obchadzka.
Druhy - nedostatocne akcne obcerstvenie v kempe, v sobotu rano. Toto tiez nemozno klast za vinu organizatorovi, ale stankarom s obcerstvenim. Na buducu akciu treba vybrat stankarov, ktori budu ochotni byt v stanku a mat pripravenu kavu a nieco na ranajky, aspon 1 hod. pred zaciatkom akcie.

_________________
Nissan Patrol K260 - Biely Spaniel = BSP, kratky, 2,8TD
Obrázok


Naposledy upravil juroBSP dňa Pon, 20.07.2009, 9:15, celkovo upravené 2



Ned, 19.07.2009, 15:45
Profil WWW
Trvalá prekážka
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 0:10
Príspevky: 3197
Bydlisko: nr
Odpoveď s citáciou
Poslať 
aha ... navrhol by som jeden malý tuning platný pre všetky hromadné, verejne prístupné akcie :

Traťmaršáli by mali byť zreteľne označený (oranžová vesta, unikátne tričká alebo aspoň čapice). Je trocha problém si narýchlo z ľudí postávajúcich vedľa trate vybrať toho, kto signalizuje organizačné pokyny. Že majú akciové tričká je bezpredmetné, keď sú tie tričká volne predajné a má ich iX ďalších okolopostávajúcich. Trebárs by aj tie tričká stačili, ale pre organizátorov by mali byť inej farby ako obchodné.

_________________
SLOW & FURIOUS


Ned, 19.07.2009, 18:49
Profil WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 17:20
Príspevky: 4200
Bydlisko: St. George SVK
Odpoveď s citáciou
Poslať 
dobre vravíš Martin...tiež som niekedy niektorých okolostojacich považoval za komunikatívnejších divákov....a oni to boli funkcionári... :smt017 :-D


Ned, 19.07.2009, 19:01
Profil
Pajero compatibile
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 09.10.2006, 11:04
Príspevky: 2172
Bydlisko: Licavca City
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Jožko a spol, díky, na premiéru super akcia, klobúk dole;
vytrápilo nás dusno a komáre, ale priatelia a trať boli fajn
mal som menšiu obavu, aby som sa nemusel moc trápiť s nejakým vyprosťovaním (keďže som bol pred pár dňami na chirurgii), ale pohoda a bolo sa počas státí na čo dívať, vôbec sme sa nenudili

nemusíte so mnou súhlasiť, ale pár problémových stromov by som ešte vyhodil - tie riadne oškreté či zlomené; na trati je pre dlhé autá aj tak dosť prekážok, pri ktorých treba zvládnuť aj čosi viac jak v samurajoch...

utiekli sme s búrkou v pätách, ako to nakoniec dopadlo s počasím?

_________________
:smt017 Krásnu blondínu, abo nadupaný off????? ..... :smt115 Poradím sa s tou brunetou v mojom pajero šport!!!!!... :smt025


Ned, 19.07.2009, 20:07
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 30.01.2008, 6:38
Príspevky: 284
Bydlisko: krupina-/nemusite sa pfkovat -staci PETER,petko atd/
Odpoveď s citáciou
Poslať 
.....bolo fajnovo,trat veeelmi dobra,vody tiez bolo akurat/hlavne v nedelu :-D /Kapov bufet aj slivovica na jednotku,sprchy-betonplac-elektrina v dosahu----co chciet este viac..NECH SA VYDARIA DALSIE AKCIE PS-s tymi zodpovednymi bufetarmi pre buducnost to treba hlavne pre rannu kavu a rychlojedlo riesit vsak parky vie robit kazdy...

_________________
ked to nejde silou,skus to este silnejsou silou...pripadne si precitaj navod na pouzitie...........REBELY FOREVER-AND YOU?(':smt134')


Ned, 19.07.2009, 20:13
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 27.11.2008, 23:39
Príspevky: 529
Bydlisko: ba//mi
Odpoveď s citáciou
foto z akcie..

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

i ked verim ze budu i zaujimavejsie foto..))) vsak pfka1 )))

_________________
www.khvmi.sk


Ned, 19.07.2009, 21:53
Profil WWW
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 18.03.2009, 20:11
Príspevky: 350
Bydlisko: Poprad
Odpoveď s citáciou
Poslať -
Foto foto foto :) ľudia mi tu v BŠ neveria..... že to bolo tak..... Netriediť proste nič... nahádzať na picasu a dať link


a ešte !



juroBSP píše:

Co sa tyka dvoch vsimnutych nedostakov, tie boli vlastne zanedbatelne:
Prvy - zapchy na trati - tym sa pri pocte vozidiel, ktore boli na starte vyhnut neda. Auta viaznu, alebo sa kazia na roznych miestach a je jasne, ze alternativna obchadzkova trasa nemoze byt vsade - organizatori napr. na jednom mieste zvladli, operativne vytvorit novy kus trate, ktory sluzil ako obchadzka.
Druhy - nedostatocne akcne obcerstvenie v kempe, v sobotu rano. Toto tiez nemozno klast za vinu organizatorovi, ale stankarom s obcerstvenim. Na buducu akciu treba vybrat stankarov, ktori budu ochotni byt v stanku a mat pripravenu kavu a nieco na ranajky, aspon 1 hod. pred zaciatkom akcie.




1. Zápchy boli koli ľudom z napr čierneho grand cheera ktorý mal zrejme chuť na pivo na stred traťe odstavil auto a neukázal sa 30min.....
2.Občerstvenie..... bufetári sa zbalily keď začalo liať..... takžééé

_________________
Končím........


Naposledy upravil EssoSk dňa Ned, 19.07.2009, 22:23, celkovo upravené 1



Ned, 19.07.2009, 21:58
Profil ICQ
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 08.10.2006, 20:07
Príspevky: 291
Bydlisko: Banska Bystrica
Odpoveď s citáciou
Poslať 
pojazbenie bolo super,osobne mi vadili len vysoko odrezané pne stromov.
Odniesol si to zadný narazníkskorej prava a potom aj ľavá strana.
Ale to už je náš osud. :-D
Obrázok
Obrázok

_________________
offffffffffffff


Ned, 19.07.2009, 22:20
Profil WWW
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 30.01.2008, 6:38
Príspevky: 284
Bydlisko: krupina-/nemusite sa pfkovat -staci PETER,petko atd/
Odpoveď s citáciou
603 píše:
foto z akcie..



i ked verim ze budu i zaujimavejsie foto..))) vsak pfka1 )))
..................neviem ci budu zaujimavejsie ale rozhodne budu mat sťavu/ak sa tak da nazvat voda z rybnika/az po pas......ps-a uz sa nepfka1kuj,ja som peter,petko,pertik.petrisko.....ako sa komu lubi ;-)

_________________
ked to nejde silou,skus to este silnejsou silou...pripadne si precitaj navod na pouzitie...........REBELY FOREVER-AND YOU?(':smt134')


Ned, 19.07.2009, 22:36
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 27.11.2008, 23:39
Príspevky: 529
Bydlisko: ba//mi
Odpoveď s citáciou
Poslať 
no v rybnicku som ta videl, ale baterky uz neboli... kazdopadne dakujme za peknu show... najblizsie jedna slivovicka na mna...)))

_________________
www.khvmi.sk


Ned, 19.07.2009, 22:42
Profil WWW
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 30.01.2008, 6:38
Príspevky: 284
Bydlisko: krupina-/nemusite sa pfkovat -staci PETER,petko atd/
Odpoveď s citáciou
Poslať 
[quote="603"].quote........dakujem za pozvanie kamarat,rad oplatim dalsim kolom,cavoj je za dverami,tak sa najdeme......

_________________
ked to nejde silou,skus to este silnejsou silou...pripadne si precitaj navod na pouzitie...........REBELY FOREVER-AND YOU?(':smt134')


Ned, 19.07.2009, 22:55
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 69 ]  Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: