Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Uto, 04.06.2024, 14:22
Dnes je utorok 4. júna 2024, meniny má Lenka a zajtra Laura




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 10540 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 692, 693, 694, 695, 696, 697, 698 ... 703  Ďalší
 Nieco pravdy na tom bude... 
Autor Správa
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1847
Odpoveď s citáciou
Pochválen.
Poslednú dobu som si všimol, že naše médiá akosi neprinášajú nič o požiari na Havajskom ostrove Maui.
A ten požiar bol dosť čudný, lebo z fotiek vyplýva, že niektoré domy ostali nedotknuté a vedľa nich ostatné zhoreli na prach.
https://cz24.news/soucasny-umele-vyvola ... ho-resetu/


Uto, 22.08.2023, 21:35
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2503
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Mazureka moc nemusim,ale v tomto prejave nepovedal ani slovo,ktore by som mu mohol vytknut.
https://www.youtube.com/watch?v=J5B7yu6p3Pg
Lenze problem je,ze sa zasa vlada asi posklada z viacerych subjektov a znova vznikne spojenectvo ala /psicek a macicka/...mozno sa k nim prida aj mys :smt139 .


Ned, 03.09.2023, 21:49
Profil
Velky Kraken
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 23:01
Príspevky: 7923
Bydlisko: mesto vychadzajuceho slnka Tornala City
Odpoveď s citáciou
bahno píše:
Mazureka moc nemusim,ale v tomto prejave nepovedal ani slovo,ktore by som mu mohol vytknut.
https://www.youtube.com/watch?v=J5B7yu6p3Pg
Lenze problem je,ze sa zasa vlada asi posklada z viacerych subjektov a znova vznikne spojenectvo ala /psicek a macicka/...mozno sa k nim prida aj mys :smt139 .





Plny suhlas !!!!!!!! ma pravdu !!!!!!!!!!! :smt151 :smt023

_________________
EX Suzuky Samuraj1.3
EXJeep Cheroke 2.1TDI
EX Jeep Grand Cheroke Limited 4Liter
EX Mitsubishi Pajero2,5TDI GLS
EX Jeep Grand Cheroke WJ 3.2 TDI Limited
EX Nissan Patrol 2.8 TDI Y60
EX Jeep Grand Cheroke 2.5TDI laredo
EX Jeep Grand Cheroke2,5TDI Limited


Pon, 04.09.2023, 21:17
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1847
Odpoveď s citáciou
Koľko stojí vojna na Ukrajine ?
Prečítajte si článok.
Že údajne 100.000 000.- dolárov denne. ( sto miliónov dolárov )
USA Kongres len na rok 2022 vyčlenil 112 miliard dolárov.
A čo je výsledkom ?
Ukrajinci zabíjajú Rusov, Rusi zabíjajú Ukrajincov.
Smrť, smrť, smrť, ničenie, ničenie, ničenie.
Kedy to všetko skončí ?
Keď už Ukrajina nebude mať dosť vojakov na vojnu, koho tam pošlú ?

https://zvedavec.news/komentare/2023/09 ... nesedi.htm


Štv, 07.09.2023, 10:06
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2503
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Akoze koho?Nevravi agent pavek s modroknizkovym warlordom,ze sme vo vojne s ruskom?No a ked sme uz v tej vojne,nemali by tam bojovat nasi vojcli :-D ?Si robim srandu,ale kym vojaci na obidvoch stranach nenamieria sapiky tyn spravnym smerom,tak budu v tej vojne zdochynat.
No,zvolebnieva sa a treba zacat vazne uvazovat,komu to clovek hodi.Mal som par kandidatov,ale ti sa popridavali k stranam ktore by som nikdy nevolil a tak som na pochybach.Pozeram,ze ''volajtemaigor'' konecne
zas robi to,v com je dobry :wink: ....ukazuje maslo na hlave svojich kolegov podvodnikov...
https://www.youtube.com/watch?v=735nMoqgWpA
...na svoje samozrejme zabuda,ale ako sa vravi,z podvodnikov byvaju najlepsi detektivi.Poucna debata pre tych,co uz zabudli ako nam vladli zlodeji a podvodnici pred terajsimi zlodejmi a podvodnikmi.Ked pozeram,ako rastu preferencie minulym zlodejom podvodnikom len preto,ze teraz pekne vravia..... :smt139


Uto, 26.09.2023, 0:57
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1847
Odpoveď s citáciou
Matovič je dobrý ako kritik, ale nie je dobrý do vlády.
Kritizovať je ľahké, na vládnutie je potrebná odbornosť.
Pokiaľ sa spätne pozrieme na celú Matovičovu politiku, tak je v podstate samý škandál.
Na čo siahol, všetko pomrvil.
Pamätá si vôbec história človeka, ktorý mal v parlamente ústavnú väčšinu, bol predsedom vlády, dali ho dole vlastní koaličníci, potom bol minister financií, dali ho dole vlastní koaličníci, teraz je z neho obyčajný poslanec a aby sa zavŕšila jeho kariéra, tak by sa už nemal dostať do parlamentu. Matovič tak zvulgarizoval slovenskú politiku, že také nepočuť ani v krčmách 4. kategórie.
Matovič ako prvý jasne ukázal, ako politici veľmi odrbávajú voličov. A najmä on sám.


Uto, 26.09.2023, 8:13
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2503
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
S prvou vetou absolutny suhlas a hovorim to stale.Ked som to vravel pred volbami jeho volicom,bol som za chuja.Teraz nanho nadavaju ako besni a cuduju sa,ze ja nie.Preco by som mal,ked sa igor zachoval presne tak,ako som vravel,ze sa zachova.Takze mna vlastne neoklamal.
S poslednou vetou absolutny nesuhlas.Igor je tak priehladny klamar,ze oklamat mohol iba debilov.Nie volicov so zdravym rozumom.A oproti ostatnym ojebavacom co nam vladli a aj vladnu,je podla mna este celkom ''charakter'' :mrgreen: .Ked sa spetne pozreme,o co okradli republiku ini,tak igor z toho vychadza cisty ako lalia :mrgreen: .Dalsia vec....vsetky svinstva co porobil za kovidu by urobil aj fico,ci pele,len nie tak okato.Az sa natiska otazka,ci ''prevrat'' proti ficovi a dosadenie igora nezorganizoval sam fico.Aby ovcania s radostou prijali dalsi navrat fica na scenu,po svinstvach,ktore namiesto roba musel urobit igor.Igor urobil len jednu politicku chybu.Zatal priliz vysoko.V politike mozete na oponenta kydat kolko chcete,ale nesmiete siahnut na jeho vyssie postavenych podrztaskov.A igor siahol a to mu zlomilo vaz.
Inak,s tazkym srdcom som sa uz asi rozhodol.Hodim to strane ktora sa (mozno :smt139 ....to sa este uvidi) ako jedina nedala kupit,aj ked som si to donedavna este nevedel ani predstavit.Ale jej priority prevazuju nad vecmi ktore ma u nich seru.


Uto, 26.09.2023, 9:11
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1847
Odpoveď s citáciou
Sú tu veci, ktoré by Fico zrejme nespravil - napríklad to celoplošné testovanie. Výsledkom je najviac zosnulých na celom svete v prepočte na počet obyvateľov.
Prečo nikde v europe potom nebolo celoplošné testovanie ? Lebo sa len čakalo na výsledky ako dopadnú, t.j. koľkí zomrú. Kto to všetko prikázal ? Sami ľudia išli na testy ? Nie, bola to amatérska vláda magoroviča. všetky vyhlášky tučného mikasa sú protizákonné. Všetky obmedzenia boli protizákonné. Zdravie národa sa riadilo nie medicínsky ale politicky družinou amatérov. A to nie sú moje slová, toto tvrdia lekári s desiatkami rokov praxe. Na SK je stav bezprávia. Nikde na svete neexistuje aby padnutá vláda si veselo vládla ďalej skoro rok. Keď sa im to nedarilo, prezidentka vymenovala vlastnú vládu bez konzultácií s parlamentnými stranami !!!!!! To kam sme sa dostali ????? Samozrejme takáto vláda nedostala podporu v parlamente. Tu sa dejú veci, ktoré sa nedejú ani v pápujinovejgvíneji. Strach a hrôza. Najhoršie na tomto celom je, že SK nemá generálneho prokurátora, ktorý by sa aspoň snažil nejak zakročiť proti takémuto bezprizornemu porušovaniu práva. Ja sa ani nečudujem, že mu chcú obmedziť právomoci. To čo nefunguje, to nemá šancu dlhodobo existovať.


Uto, 26.09.2023, 11:08
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2503
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Tazko povedat,ci by testovanie neprebehlo aj za fica.Len on by sa vyhovoril na uniu a cl.7 ods.2 nasej ustavy a to testovanie by ovcanom podal tak,zeby nan isli aj v mraze v trickach.Igor je idiot co prepadol megalomanstvu a tak to vzal na seba.Ale igor neporobil zmluvy s fajzrom a dalsimi zlocineckymi organizaciami,ani nezacal prvy nakupovat testy,o ktorych ich vynalezca tvrdil,ze niesu vhodne na testovanie kovidu az tak srdnato,ze z toho ''zomrel'' :-D .Na tom,ze do ovcanov napichali neoverene svinstvo nema vinu len igor,ale cela vlada na cele so skladkovou a vlastne sa toho zlocinu zucastnili skoro vsetky vlady.Ktovie,co im za to bolo slubene,alebo cim boli zastrasene.Ze to bolo divadlo,svedcia rozne fotky a reportaze nakrutene v case,ked si ''elity'' mysleli,ze ich nik nevidi.Len tie svine dokazali ludi vystrasit tak,ze ti potom boli pristupni kadejakym zvrhlym experimentom.Ja sa skor cudujem ludom co si to dali napichat.Zvlast,ked su dostupne info o tom,ze na smrt choremu nemozu dat neoverenu latku ktora by mu mohla(ale nemusela,aj ked jemu to moze byt 1) pomoct a oni sa este predhanali v tom,dat si pichnut nevyskusane svinstvo hocijakemu pajacovi a predtym este podpisat svoj ;;upis diablovi'' :smt139 ....to clovek nepochopi.
Ked si jebnuti ovcania zvolia za hlavu statu babku,co sa ani nevie naucit jednoduchy text a chce aby sa ludia na slovaci nebali umierat namiesto toho aby sa tu nebali zit,tak sa cudujem,ze sa cuduju,ze zuza robi vsetko preto,aby sa ludia nielen nebali umierat,ale robi im take podmienky,ze sa na smrt budu tesit.Sak im to slubovala!
....kam sme sa to dostali.....nuz do konecneho stadia vyvoja demokracie,ako to uz daaavno vysvetloval Sokrates.
SK generalneho prokousa ma,ale generalny prokous ma tepleho fleka a rodinu :wink: .A tak sa drzi znameho hesla.../kto nic nerobi/.....


Uto, 26.09.2023, 19:57
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1847
Odpoveď s citáciou
Tak a máme po voľbách.
Sláva víťazovi, česť porazenému.
O výsledkoch sa dá hodne diskutovať, ale mňa zaujalo vyjadrenie pani prezidentky ešte z 13. septembra pre denník N : "Demokracia a Slovensko sú silnejšie ako Robert Fico"
https://dennikn.sk/3567307/prezidentka- ... bert-fico/
Poviem úprimne, som veľmi sklamaný zo šírenia takýchto reči najvyššou ústavnou funkciou tesne pred voľbami... a napokon vidíme čo je realita.


Ned, 01.10.2023, 9:15
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2503
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Zalezi na tom,z akeho uhla sa clovek na ten zuzin vyrok pozera.Keby clovek nevedel kto je caputova,tak by to bola celkom rozumna uvaha.Podla mna je to zatial jedina rozumna veta,ktoru kedy vypustila z huby.A ak je to este jej vlastna myslienka,tak klobuk dole,ako nam dievka rozumovo rastie :-D .Robim si srandu.....dievka to tak nemyslela.Ale to nic nemeni na tom,ze demokracia a slovensko su silnejsie,ako robo.Slovensko sa aj napriek robovi stale akotak drzi a demokraciu sa podarilo znicit az novodobym fasistom.Aj ked nicit ju vlastne zacal robo,zalozenim naky.
Ja som sklamany z vysledkov volieb.Zvolit si namiesto hyen vlkov ktori boli predtym zhodeni hyenami,to uz ukazuje dost vysoky stupen debility volicov.No co uz.....moji favoriti sa sice do kresiel nedostanu,ale aspon nebudem nastraty,ze som naletel na sluby podvodnikov.
Ja som zo zuzy vobec nie sklamany.Od nej som to cakal.Skor by som bol sklamany,keby sa zachovala ako politicka s chrbtovou kostou.
Skor som necakal,ze tolko hlasov dostane robo,pele a nebinarne simecko a tak malo hlasov pronarodne strany.Vymyvanie mozgov ''nezavislymi'' :smt121 prieskumami prinieslo bohatu urodu.Nuz,ovcania chcu byt klamani a okradani a vitazi volieb im tie ocakavania s radostou splnia :cry: .


Pon, 02.10.2023, 18:10
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1847
Odpoveď s citáciou
Tak akurát čítam, že matovič mal veľmi veľa hlasov v romských šeregoch na východe až tak veľa, že to vraj vyšetruje naka...no jasne z toho nebude nič ale aj tak aspoň vidno, ako matoviť namotal ľudí na tie 500.- eurové darčeky za voľby.
Prekvapením pre mňa je Uhríkova partaj, kde zmizli ? Nejak sa im nezadarilo...


Pon, 02.10.2023, 20:51
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2503
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Sak som spominal,ze oni boli vytvoreni a pouziti len na rozbitie majciho strany.ked lsns zacinala naberat percenta.Lenze volici ktori neznasali majciho a presli k nim,rychlo zistili,ze boli paradne ojebani a ked mazurek odstavil tu sympaticku kocku z radia a nahradil ju volakou sliepkou,plus otocenie o 180 stupnov ohladom vystupenia z unie,tak to radsej hodili dankovi,ficovi,pelemu.......
No co,mourenin poslouzil,mourenin moze jit :-D .....
No, som zvedavy,ze ktori z tych podvodnikov co mali najviac hlasov vytvoria koaliciu a zacnu piect tortu na sposob psicka a macicky :-D .


Pon, 02.10.2023, 21:14
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1847
Odpoveď s citáciou
Pelegrini bude rozhodujúci.


Pon, 02.10.2023, 21:29
Profil
Velky Kraken
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 23:01
Príspevky: 7923
Bydlisko: mesto vychadzajuceho slnka Tornala City
Odpoveď s citáciou
OGO píše:
Pelegrini bude rozhodujúci.


Urcite a mam taky dojem ze podkopne vsetko..Je karierista a nezalezi mu na osude Slovenska :smt010

_________________
EX Suzuky Samuraj1.3
EXJeep Cheroke 2.1TDI
EX Jeep Grand Cheroke Limited 4Liter
EX Mitsubishi Pajero2,5TDI GLS
EX Jeep Grand Cheroke WJ 3.2 TDI Limited
EX Nissan Patrol 2.8 TDI Y60
EX Jeep Grand Cheroke 2.5TDI laredo
EX Jeep Grand Cheroke2,5TDI Limited


Ned, 08.10.2023, 12:15
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 10540 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 692, 693, 694, 695, 696, 697, 698 ... 703  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: