Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Str, 24.04.2024, 14:29
Dnes je streda 24. apríla 2024, meniny má Juraj a zajtra Marek




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 48 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4  Ďalší
 Offroad show Sverepec-resume 
Autor Správa
Začínajúci koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 11.10.2006, 8:30
Príspevky: 112
Bydlisko: BRATISLAVA
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Foto od Pištu : http://www.autosportfoto.sk/gallery.php?cat=776

_________________
www.offroadteam.sk


Str, 02.09.2009, 14:23
Profil WWW
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.03.2009, 10:24
Príspevky: 408
Bydlisko: ZILINA
Odpoveď s citáciou
Myslim ze tu sa treba podakovat PISTOVI za super fotky.DAKUJEME :-)


Ned, 06.09.2009, 9:27
Profil WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 29.04.2008, 21:41
Príspevky: 1716
Bydlisko: Gbelce
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Isto bolo super ale nadavame na quady ako aj motorky tak si precitajme aj ich nazory na nas . Niekde proste treba spolupracovat s motocrossom a totok zrovna good tiez nevrha na nas. Ja bit organizator akcie urcite najdem ine vychodisko ako nepouzit mostiky crossakov na show po dazdi ci pocas.
Nemozem kritizovat nebol som tam a keby som tam bol tak z principu by som na ten mostik nesiel autom lebo sam viem kolko driny u nas mali chalani s jednym mostikom.
Aj v Gbelciach by sa dal krasny offroad zrobit na cross drahe ale stalo by to za tie €? Roky driny za par € a par aut ? Radsej ziadny offroad ako niekomu znivocit pracu a snahu nieco dokazat a hlane vytvorit a udrzovat ! tot moj nazor.
http://www.countrycross.sk/fotogaleria/ ... froad-show

PS: dalo sa to do poriadku ale aj tak je nazor na offroad aj z druhej strany :( .

Kludne ma zozerte za moj nazor !!

_________________
www.moa-gbelce.webnode.sk , www.slovakia-trophy.sk


Ned, 06.09.2009, 23:41
Profil WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 17:20
Príspevky: 4200
Bydlisko: St. George SVK
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Joso neviem presne na koho smeruješ túto "morálnu" pripomienku...alebo ako to nazvať. Nezdá sa mi totiž, žeby sa samotní offroudáci hnali alebo sa vnucovali na motokrosové dráhy. Neviem koho v minulosti ako prvého napadlo dávať offroady, quady a motorky dokopy, resp organizovať pre nich spoločné akcie. Neviem kto to od organizátorov žiadal...ja určite nie ani nikto koho poznám. Od začiatku si myslím že je to zásadná chyba...jak z jednej strany tak z druhej. Je trochu asi zbytočné to rozpitvávať...treba sa z toho poučiť. Neviem čo iné organizátor očakával...asi niekto kto tam rozhoduje nieje ten správny človek na správnom mieste. :wink:

PS: ham! :smt145


Pon, 07.09.2009, 6:49
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Uto, 25.12.2007, 15:32
Príspevky: 647
Bydlisko: Ko PD
Odpoveď s citáciou
Poslať re
Joso,ani ja som tam nebol ,prečítal som ten link,motorkari a quadisti sa podpísali v hlavnej miere ,že je situacia s vozenim zlá, a oni su teraz nervozni?Od určitých horucich chvíl v Komoči,si vravím že neuhnem a neuberiem.

_________________
UAZ,,Wrangler CRD


Pon, 07.09.2009, 9:13
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 10.05.2007, 22:16
Príspevky: 1999
Bydlisko: Trencin
Odpoveď s citáciou
Poslať 
suhlasim s dieselom. to co pises je jednoznacne vecou organizatora akcie, nie ucastnikov.
a myslim si, ze ostre vyjadrenia motokrosakov na adresu off skor svedcia o ich inteligencii, nez nasej.

neviem si predstavit ako vytvorit pevnejsie puto medzi offroad a motocross. nemaju nic spolocne. oni nas neradi vidia na drahach lebo ich rozbijame a my ich neradi vidime v lesoch lebo tam robia nenormalny hluk a vacsinou jazdia mimo ciest, kde im napadne. spolocnu cestu mozes hladat u teba, alebo u nas, kde prevadzkujeme na jednom mieste off aj motocross. neviem si ale predstavit, ako by mohli hladat spolocnu cestu bezni off a cross nadsenci... a otazka je, preco sa o to vobec snazit? co by to prinieslo? ved aj teraz sa bezne tolerujeme a zdravime...


Pon, 07.09.2009, 9:17
Profil ICQ WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 19.03.2007, 14:55
Príspevky: 768
Bydlisko: PU - PB
Odpoveď s citáciou
Poslať 
joso ono je to tak, areál má vo vlastníctve POBYS PB a ešte nejaký vlastníci, tu ide len o peniaze, ked si zaplatíš máš areál a o nič viacej sa nestarajú, ten kto chce oraganizovať závody si musí všetko zariadiť sám.
Čiže toto možno je chyba organizátorov ale nikto im nepovedal kde a za akých podmienok majú jazdiť, zaplatili si za celý areál tak sa aj využil. :wink: Každý má na to iný názor a hlavne motorkári, bol som pri tom keď to dvaja určitý chlapíci dali celé dohromady pred Motocrossom a je to voči nim blbé, ale vyzerá to tak že to je všetkým jedno.

_________________
Nissan Patrol Y61 4.2TD Only Black


Pon, 07.09.2009, 9:20
Profil
Frajer
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 14.01.2007, 11:04
Príspevky: 208
Bydlisko: Trnava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
No v každom prípade si myslím že off a motokros sú dnes nezlučiťeľné,hoci si rád zajazdím oboje.Motokros sa dnes zmenil na čosi ako rýchlostné preteky po superurovnanej dráhe,ked je blato tak sa rušia akcie(aby sa nedajbože volačo nestalo).A vletieť stovkou do koľají po offe najme ak ešte krížia dráhu šikmo je fakt na zabitie.
A čo sa týka areálu Sverepec bola to len smola s tým počasím,ak by nepršalo nič sa nedeje.Ved tam off nebol prvý raz a ked bolo sucho nič sa neudialo.


Pon, 07.09.2009, 16:09
Profil WWW
Začínajúci koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 04.09.2009, 14:35
Príspevky: 106
Bydlisko: Ráztočno city okr. Prievidza
Odpoveď s citáciou
no podla toho co som pocula...vyzera ze to bol dobra akcia...no skoda e y sme robili motocross v morovne....tak sme ´´nemohli ist..inak bi ste mali o jedneho jazdca viac..len uz sme zacali robit ten motocross tak sa to nedalo odlozit...aj ked nam nadranom zacalo strasne prsat...a mysleli sme ze to odlozime..ale nakoniec sa cely motoross vydaril...tymtochcem pozdravit vsetkych organizatorov ale aj offroadistov ktory..spravili vlemi dobru vec a ulezali luku :-D

_________________
Nissan Patrol K260 2,8 TD - Čierny "STUDNE - VRTY" Patrol

Niečo na ťahanie gázikov : VW Sharan 1,9 TDi - Bordový rýchlošíp


Pon, 07.09.2009, 16:20
Profil
Začínajúci koumák

Registrovaný: Str, 28.03.2007, 15:50
Príspevky: 116
Bydlisko: PU
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Asi tu všetci len zbytočne polemizujeme o veciach ktoré idu mimo nás a aj tak stím nič neurobíme .

Organizátor si prenajal celý areál aj s motokrosovou traťou a určite si aj s vlastníkom dohodol podmienky kade,kde,kto,ako atď.
A len vlastník a nikto iný nerozhoduje čo a pre koho a komu to prenajme.

Takže motokrosári polemizujúci na stránkach countrycrossu o ich dráhe môžu len polemizovať,lebo verím že ani jeden túto dráhu a areál nevybudovali,ani ničím nepriložili ruku k dielu a ani ho NEVLASTNIA.

Odteraz po prečítaní témy na contrycrosse žačínam zastávať nazor ktorý má MAJOD- a neuhnem,lebo aby nás niekto nazýval pojmami ktoré su tam spomenuté sa mi zdá už dosť veľa.


To že areál nikto nedá dlho do takého stavu ako bol je tiež len názor zabednencov,lebo bol som pri tom a viem že jeden buldozer to má v cajchu za jeden den a trať bude v lepšom stave ako po prvom motokrosovom preteku.

pre lepšie pochopenie mojích troch odstavcov uvediem príklad:

Joso sa rozhodne že usporiadá na MOA bojové tankové cvičenie NATO.
Určite bude aj pršať a tie tanky roz....ú celú dráhu.
Budeme tu na týchto stránkach nadávať na bojovú techniku že nám zničili dráhu???? / ale ved nie je naša /
budeme vodičom tankov nadávať do .... / ale ved si to zaplatili /
Môžme akurát tak Josovi povedať že to nebol ten najlepší nápad ale to
je asi tak všetko .
Síce v tomto prípade tankovom by nám až tak moc tie tanky neublížili ba možno aj skôr dopomohli ešte k lepšej trati.
prepáčte pravopis , ide mi to od nervov.


Pon, 07.09.2009, 18:11
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 17:20
Príspevky: 4200
Bydlisko: St. George SVK
Odpoveď s citáciou
Poslať 
diesel píše:
Neviem čo iné organizátor očakával...asi niekto kto tam rozhoduje nieje ten správny človek na správnom mieste.


EMODY píše:
Môžme akurát tak Josovi povedať že to nebol ten najlepší nápad ale to
je asi tak všetko .


šak hovorím... :-D


Pon, 07.09.2009, 19:16
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 30.05.2007, 10:04
Príspevky: 574
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Vela spravcov a vlastnikov motocrosovych arealov v minulosti skusalo pripravit offroad akciu. Nemusel by z toho nutne byt vzdy problem ak by do toho nezasiahlo pocasie. Kedze sa v poslednych dnoch Sverepcom prehnalo niekolko vydatnych dazdov, dnes je draha v takom stave v akom je.
Kedze sme sa tento veekend zucastnili vo Sverepci pretekov v quad crosse viem o com hovorim. Aby nemuselo byt podujatie zrusene, musela byt trat vo velkej miere skratena, a aj tak mali pretekari problem absolvovat niektore useky. Prve treningove jazdy vyzerali tak ze budeme sutazit kdo sa dostane dalej. Trat bola rozbahnena natolko ze len maloktore sportove stvorkolky (4x2) ju dokazali bez problemov prejst.
Organizatori sa sice snazili trate nachystat a bolo vidno ze buldozer na nej stravil niekolko hodin, ale nepomohlo. Podklad bol natolko rozryty a rozbahneny ze aj ked ho buldozer urovnal stvorkolky sa brodili sice v urovnanom ale hlbokom blate.
Hold pocasie si ale nevybereme. Takze ak ma niekto nejaky areal a chce ho ufinancovat, musi sa snazit naplnit ho roznymi akciami. Keby bolo sucho, motocrossari mozno dnes ani netusia ze sa tam isiel niekedy nejaky offroad.

Juro (ORC)

_________________
..všetko pre váš OFF ROAD. www.offroad24.sk , orc@orc.sk
Ironman4x4, Rugged Ridge, Asfir, ARB, AEV, SafariSnorkel, BullFace, Dick Cepek, Mickey Thompson, JamesBaroud, IPF, Pro Comp, Bushranger, FoxShox, Eibach, Misutonida, Delta4x4, AVM, ...


Pon, 07.09.2009, 22:06
Profil ICQ WWW
Koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 21.01.2008, 0:17
Príspevky: 175
Bydlisko: Trenčianske Teplice
Odpoveď s citáciou
:smt023 :smt158

_________________
viacero offroad, ale momentálne vascina nepojazdná... ale to se poddá...


Pon, 07.09.2009, 22:08
Profil WWW
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 24.05.2009, 20:30
Príspevky: 50
Bydlisko: Vyšný Slavkov
Odpoveď s citáciou
Organizoval som prvu vecsiu aciu.V priestore kde sme jazdili poznam kazdy usek ci za sucha,za dazda dokonca aj v zime ked su tam zaveje.Mali sme pripravene kombinacie trate cakali sme ake bude pocasie a podla toho sme sa prisposobili lebo ono ma posledne slovo.Kto si mysli ze ho nic nemoze prekvapit je na velkom omyle.Kombinacie offroadu si niecim je nie velmi stastne riesenie kazde chce to svoje.Vtedy sa na organizatorov vsetko zvali a on ma malo casu na spravne rozhodnutie.Vtedy je len na skusenostiach ako to rozhodne.Podla mna si musia organizatory zvazit ci tam maju podmienky na tu aciu ktoru tam prave organizuju.Na chybach inych sa dobre uci ale neznamena to ze nieko nie je omylny.

_________________
JEEP Cheeroke 4.0, MITSUBISHI Pajero 3.0
www.terenny.tym.sk
dovoz a úpravy terénnych aut
bazár náhradných dielov JEEP, MITSUBISHI


Ned, 13.09.2009, 11:52
Profil WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 21:15
Príspevky: 2569
Bydlisko: Handlová
Odpoveď s citáciou
Primalexovy_Patrol píše:
no podla toho co som pocula...vyzera ze to bol dobra akcia...no skoda e y sme robili motocross v morovne....tak sme ´´nemohli ist..inak bi ste mali o jedneho jazdca viac..len uz sme zacali robit ten motocross tak sa to nedalo odlozit...aj ked nam nadranom zacalo strasne prsat...a mysleli sme ze to odlozime..ale nakoniec sa cely motoross vydaril...tymtochcem pozdravit vsetkych organizatorov ale aj offroadistov ktory..spravili vlemi dobru vec a ulezali luku :-D


ja som pocul ze aj v morovne boli nejake protesty ked sa offy vtrepali na trat.

_________________
Jeep Grand Cherokee 4,7 V8 - zatial sa zoznamujeme


Ned, 13.09.2009, 12:25
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 48 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: