Dnes je nedela 25. mája 2025, meniny má Urban a zajtra Dušan
Autor |
Správa |
Rudi
Mitsubishi Man
Registrovaný: Str, 10.01.2007, 22:54 Príspevky: 1375 Bydlisko: Púchov
|
slovacisko píše: Dado neboj, ked Kmoter zorganizuje neaku akciu tak uvidi co vsetko to obnasa... ALe ehm, musim mu kvitovat fakt ze podnapita organizacna zlozka moc dobra vizitka nie je  . Obecne vsak sledovat ludi a zakazovat im pit je nezmysel, vsetci su to dospeli ludia zodpovedni sami za seba. Tak tak ono Já mám pocit že veľa ľudí si stále myslí že organizátory majú povinnosť sa postarať o ich dobrú náladu,zábavu a vlastne o všetko.Veď oni si prišly zajazdiť.Inak tá opitá Frontéra akurát išla pozamňa a videl som to priamo zz prvého radu.Skoro to do mňa napral zozadu auta.Inak Kmoter aj tak že si to v pohode prežil.Slovacisko koľko je už asi prihlásených aut,len tak neoficiálne pre zaujímavosť.Ono počul som že sa tam chystá naozaj strašné kvantum ľudí,aby ste to námestie nemusely naozaj rozširovať.  Bude to riadny nápor,bolo by treba niečo vymyslieť na tých neukáznených,lebo keď sa niečo naozaj stane bude to voda na mlyn tým neprajníkom čo by Offroad najradšej zakázali.Ale verím že bude všetko OK. 
_________________ Každý raz začínal!Nemalo by sa na to zabúdať!
Offroad nie je o autách,ale o ľuďoch!
|
Ned, 11.03.2007, 17:53 |
|
 |
Xader
|
Hovorilo sa sa tu nieco okolo 100 auťákov 
|
Ned, 11.03.2007, 18:14 |
|
 |
slovacisko
OFFROAD Expert
Registrovaný: Sob, 03.02.2007, 20:57 Príspevky: 555 Bydlisko: Praha
|
Rudi vies to je tak, oranizator sa v prvom rade snazi pripravit podmienky na dobre zajazdenie, avsak aby to nebolo uplne fabne a ludia si to uzili naplno, pripravi sa neaky sprievodny a priebezny program, nikto predsa nechce vidiet znudene tvare ucastnikov, to by netesilo ani organizarotov ani zuscastnenych, co sa tyka moralky luldi na akcii to je ich osobne kafe, komu zalezi na tom aby akcia bola aj niekedy nabuduce da si pozor na to ako sa chova a co robi, neda sa na vsetkych striehnut a hrozit im palcom ked sa nieco udeje. Myslim si ze nic zle sa nestane a vsetci si odnesu krasne zazitky. Ucast bude urcite pekna, kto chce vediet cislo bude pocitat priamo na stretku  . Robit neake odhady je velmi zlozite, dajme tomu ze to bude v celku zaujimave ciselko  .
Rudi teba pocitam k tym zodpovednim zucastenim, tak mozes priebezne hrozit prstom aj ty hriesnikom  .
|
Ned, 11.03.2007, 18:16 |
|
 |
Rudi
Mitsubishi Man
Registrovaný: Str, 10.01.2007, 22:54 Príspevky: 1375 Bydlisko: Púchov
|
slovacisko píše: Rudi vies to je tak, oranizator sa v prvom rade snazi pripravit podmienky na dobre zajazdenie, avsak aby to nebolo uplne fabne a ludia si to uzili naplno, pripravi sa neaky sprievodny a priebezny program, nikto predsa nechce vidiet znudene tvare ucastnikov, to by netesilo ani organizarotov ani zuscastnenych, co sa tyka moralky luldi na akcii to je ich osobne kafe, komu zalezi na tom aby akcia bola aj niekedy nabuduce da si pozor na to ako sa chova a co robi, neda sa na vsetkych striehnut a hrozit im palcom ked sa nieco udeje. Myslim si ze nic zle sa nestane a vsetci si odnesu krasne zazitky. Ucast bude urcite pekna, kto chce vediet cislo bude pocitat priamo na stretku  . Robit neake odhady je velmi zlozite, dajme tomu ze to bude v celku zaujimave ciselko  . Rudi teba pocitam k tym zodpovednim zucastenim, tak mozes priebezne hrozit prstom aj ty hriesnikom  . O to mi nejde aby si chodil medzi ľudí a hrozil nonono to nesmieš,len všetci sa tak strašne tešia tak treba aj pripomínať že disciplína je potrebná aby Vaše úsilie nevyšlo nazmar.Sám chcem aby som mal len tie najlepšie  spomienky. 
_________________ Každý raz začínal!Nemalo by sa na to zabúdať!
Offroad nie je o autách,ale o ľuďoch!
|
Ned, 11.03.2007, 18:38 |
|
 |
Jano JP
Pajero compatibile
Registrovaný: Pon, 09.10.2006, 11:04 Príspevky: 2172 Bydlisko: Licavca City
|
...chlapci - organizátori majú môj obdiv a úctu; bohužiaľ ako sa budú správať jednotlivé posádky, nie je v ich rukách...
(akurát vylúčenie teréniek a štvorkoliek - hlavne tých 4x2 by priebehu pomohlo, no pristúpiť k tomu asi nie je jednoduché...)
_________________ Krásnu blondínu, abo nadupaný off????? .....  Poradím sa s tou brunetou v mojom pajero šport!!!!!... 
|
Ned, 11.03.2007, 19:56 |
|
 |
slovacisko
OFFROAD Expert
Registrovaný: Sob, 03.02.2007, 20:57 Príspevky: 555 Bydlisko: Praha
|
Jano JP píše: ...chlapci - organizátori majú môj obdiv a úctu; bohužiaľ ako sa budú správať jednotlivé posádky, nie je v ich rukách... (akurát vylúčenie teréniek a štvorkoliek - hlavne tých 4x2 by priebehu pomohlo, no pristúpiť k tomu asi nie je jednoduché...)
Ale nieeee, 4kolky a motorky k tomu patria, verim tomu ze primerana disciplina bude u kazdeho zucastneneho. Nie je dovod aby sa sicke nezabavili, len aby to bolo v ramci nezdevastovania pôdneho fondu, respektive likvidovania zivych tercov  .
|
Ned, 11.03.2007, 20:40 |
|
 |
Milos
OFFROAD Expert
Registrovaný: Str, 04.10.2006, 21:15 Príspevky: 2565 Bydlisko: Handlová
|
podla mna skor Jano narazal na to aby im nezavadzali lebo v istych usekoch bude dost problemov sa starat o seba a nie este davat pozor aj na ine mensie ´´mensie´´ vozy 
_________________ Jeep Grand Cherokee 4,7 V8 - zatial sa zoznamujeme
|
Ned, 11.03.2007, 22:37 |
|
 |
Kapo
Recyklovaný teaneger
Registrovaný: Uto, 26.12.2006, 17:21 Príspevky: 3601 Bydlisko: MY/BA
|
No pre výstrahu treba jedného nespratnýka zastrelit a hotovo./ len aby som to nebol ja/ 
_________________JAK BY TADY BYLO KRÁSNE, KDYBY SEM TU NEBYL JÁ. 
|
Ned, 11.03.2007, 23:53 |
|
 |
Jano JP
Pajero compatibile
Registrovaný: Pon, 09.10.2006, 11:04 Príspevky: 2172 Bydlisko: Licavca City
|
Milos píše: podla mna skor Jano narazal na to aby im nezavadzali lebo v istych usekoch bude dost problemov sa starat o seba a nie este davat pozor aj na ine mensie ´´mensie´´ vozy 
...áno Miloš, presne si to pochopil...ono off niekedy potrebuje ísť síce relatívne pomaly, ale vytrvalo a vtedy mu do cesty vbehne nedočkavý motorkár, ktorý je chvíľu aj nevidený, ľahko zraniteľný a keď ho vodič offu zbadá včas, tak je nútený vypustiť, čo znamená niekedy následné potiaže ako ďalej...
...absolútne nič nemám proti motorkárovi, ktorý nie je tam, kde nemá byť (aj ma baví jazdiť na motorkách, ale medzi offy by som sa osobne nepchal ani náhodou)
_________________ Krásnu blondínu, abo nadupaný off????? .....  Poradím sa s tou brunetou v mojom pajero šport!!!!!... 
|
Pon, 12.03.2007, 0:01 |
|
 |
Rudi
Mitsubishi Man
Registrovaný: Str, 10.01.2007, 22:54 Príspevky: 1375 Bydlisko: Púchov
|
Janči to je presne to čo som už aj Já písal a to je o disciplíne každého z nás a tolerancii.Aby sme si sami nepokazily podujatie ktoré sa stáva na Slovensku ikonou.Vieš ako by si zgustli novinári a v televízií keby sa nebodaj niečo pritrafilo?Nechcem malovať čerta na stenu ale treba to tiež každému pripomenúť aby na to nezabúdal.Lebo Tý chalani s Tisovca to robia pre nás a my si to môžeme aj sa mi pokaziť.Ale bude určite dobre 
_________________ Každý raz začínal!Nemalo by sa na to zabúdať!
Offroad nie je o autách,ale o ľuďoch!
|
Pon, 12.03.2007, 0:14 |
|
 |
MiroTisovec
Učeň
Registrovaný: Pon, 06.11.2006, 20:39 Príspevky: 98 Bydlisko: Tisovec
|
Zo strany organizátorov môžem povedať že každý účastník podujatia podpíše prehlásenie v kotrom sa zaviaže dodržiavať pravidlá a pokyny ,určené organizátorom .Hlavne tým preberie zodpovednosť za svoje konanie na akcii.(to je jediný spôsob ako sa my môžeme chrániť)
To, či sa akcia bude dať zorganizovať aj ďalšie roky, záleží len na vás!!!
|
Pon, 12.03.2007, 9:38 |
|
 |
Jano JP
Pajero compatibile
Registrovaný: Pon, 09.10.2006, 11:04 Príspevky: 2172 Bydlisko: Licavca City
|
MiroTisovec píše: Zo strany organizátorov môžem povedať že každý účastník podujatia podpíše prehlásenie v kotrom sa zaviaže dodržiavať pravidlá a pokyny ,určené organizátorom .Hlavne tým preberie zodpovednosť za svoje konanie na akcii.(to je jediný spôsob ako sa my môžeme chrániť) To, či sa akcia bude dať zorganizovať aj ďalšie roky, záleží len na vás!!!
- k tomu niet čo dodať, snáď len - vďaka, chlapci 
_________________ Krásnu blondínu, abo nadupaný off????? .....  Poradím sa s tou brunetou v mojom pajero šport!!!!!... 
|
Pon, 12.03.2007, 9:44 |
|
 |
Rudi
Mitsubishi Man
Registrovaný: Str, 10.01.2007, 22:54 Príspevky: 1375 Bydlisko: Púchov
|
MiroTisovec píše: Zo strany organizátorov môžem povedať že každý účastník podujatia podpíše prehlásenie v kotrom sa zaviaže dodržiavať pravidlá a pokyny ,určené organizátorom .Hlavne tým preberie zodpovednosť za svoje konanie na akcii.(to je jediný spôsob ako sa my môžeme chrániť) To, či sa akcia bude dať zorganizovať aj ďalšie roky, záleží len na vás!!! Presne tak ako píše JanoJP veľká vďaka a za seba určite budem poslúchať. 
_________________ Každý raz začínal!Nemalo by sa na to zabúdať!
Offroad nie je o autách,ale o ľuďoch!
|
Pon, 12.03.2007, 16:04 |
|
 |
MARTINO
OFFROAD Expert
Registrovaný: Str, 04.10.2006, 20:45 Príspevky: 3143 Bydlisko: VYCHOD PO
|
_________________My car is Cherokee-Jeep Grand Cherokee ! 5,2 V8,MT Goodrich,3"liftik,CB,gurtna a dobra duša za volantom. ložiska a prislušenstvo http://www.martino-eshop.sk
|
Str, 14.03.2007, 11:19 |
|
 |
Rudi
Mitsubishi Man
Registrovaný: Str, 10.01.2007, 22:54 Príspevky: 1375 Bydlisko: Púchov
|
_________________ Každý raz začínal!Nemalo by sa na to zabúdať!
Offroad nie je o autách,ale o ľuďoch!
|
Str, 14.03.2007, 16:19 |
|
 |
|
Kto je on-line |
Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný |
|
Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre
|
|